Įvyko Tarptautinis dziudo turnyras

Spalio 20 d. 13:33

Spalio 20 d. Salaspilyje (Latvija) vyko vyko Tarptautinis dziudo turnyras. Jame dalyvavo net 619 dalyvių iš 7 valstybių. Turnyre buvo ir 7 Kėdainių sporto centro auklėtiniai, kurie pelnė 2 medalius!

Savo amžiaus grupėje Dominykas Sviderskas (svorio kategorijoje iki 46 kg.), laimėjęs tris kovas ir tik finalinėje kovoje nusileidęs savo varžovui iš Lietuvos, užėmė antrą vietą.  Mergaičių grupėje turėjusi keturias kovas, trečiąją vietą (svorio kategorija iki 35 kg) iškovojo Elinga Kalinaitė!

Pijus Pranevičius po 5 kovų nusileido kovoje dėl trečios vietos ir liko penktas. Ignas Šimkus užėmė 7 vietą. Aretas Jasaitis, Danielius Bolisas ir Kamilė Marcinkevičiūtė pasidalino po vieną laimėtą ir pralaimėtą kovą, tad iš tolimesnių kovų pasitraukė.

Sportininkų treneris Arimantas Pocevičius!

Sveikiname nugalėtojus, trenerį ir visus sportininkus, dalyvavusius varžybose bei įgijusius daugiau patirties!