Tarptautinis dziudo turnyras

2019-12-23 15:30

Savaitgalį Kaliningrade (Rusija) vyko tarptautinis dziudo turnyras ,,Young Champion“.Per dvi dienas kovojo virš 1000 dalyvių iš 9 šalių (Vokietijos, Nyderlandų, Lenkijos, Rusijos, Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos, Uzbekijos, Kazachstano). Lietuvą ir Kėdainius atstovavo 4 sporto centro ir dziudo klubo „Mes esam“ auklėtiniai.
Pirmąją dieną U-11 amžiaus grupėje (sv. kat. iki 32 kg) Pijus Pranevičius pirmą kovą pralaimėjęs, pasitraukė iš tolimesnių varžybų (jam 8 m). U-11 amžiaus grupėje (sv. kat. iki 46 kg). Dominykas Sviderskas kovoje dėl trečios vietos pralaimėjo ir liko penktas.
Antrąją varžybų dieną startavo visi 4 sportininkai. U-9 amžiaus grupėje (sv. kat iki 32 kg) čempionu tapo Pijus Pranevičius. Sv. kat. iki 34 kg trečiąją vietą iškovojo Vytenis Adomaitis. Toje pačioje amžiaus grupėje +34 kg. sv. kat. Aronas Majauskas pirmoje kovoje nusileidęs savo varžovui pasitraukė iš tolimesnių kovų. U-13 amžiaus grupėje Dominykas Sviderskas (10 m.) nusileidęs dvejose kovose pasitraukė iš turnyro.