2020 kovo 03

Vasario mėnesio pabaigoje Kėdainių sporto centro lengvaatlečiai sėkmingai startavo Lietuvos vaikų čempionate ir tarptautinėse varžybose „Nevėžio taurė 2020“.

Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionate 2 vietą 1000 m sportinio ėjimo rungtyje iškovojo Samanta Knivaitė (5:19,41min.). Trečia finišavo Justė Kvedaraitė (5:20,93 min.), Meda Aliukonytė liko 7-ta (6:01,24 min.). 2000 m  ėjimo distancijoje 3 vietą užėmė Emilijus Šaliakas (11:42,90 min.), 4 – Viktoras Petryla (12:36,84min.), 6 –  Dovydas Kniva (13:17,62min.). Sportininkus treniruoja Robertas Kaselis.  Faustė Dobrovolskytė į tolį nušoko 4 m 46 cm ir liko 5-oje vietoje, Aironas Saldys – 6 rutulio stūmime. Vaikų treneris – Vladas Kiaulakis. 60 m barjerinio bėgimo rungtyje startavę  Rasos Sakalauskienės auklėtiniai Urtė Sungailaitė (14,30 sek.) ir Ąžuolas Narkevičius (11,63 sek.) užėmė 8 vietas. Austėja Svolkinaitė liko 10 šuolyje į tolį. Sprinto rungtyse dalyvavusios AkvilėTamošiūnaitė (trenerė Neringa Daugėlienė) ir Viltė Kuprijanovaitė (trenerė Zita Peleckienė) atitinkamai užėmė 7 (60 m. 9,04 sek.) ir 9 (200 m. 30,67 sek.) vietas.

Tarptautinėse „Nevėžio taurė 2020“varžybose dalyvavo jaunučių ir jaunių amžiaus sportininkai iš Lietuvos ir Latvijos. XXXI-ąjį kartą organizuotų varžybų čempionais tapo: Adas Dambrauskas (60 m, 7,62 sek.), Gediminas Kulpavičius (60 m b/b, 9.09 sek.) ir Nojus Dautartas (tolis, 5,47 m). Du sidabro medalius iškovojo Arnas Dijokas – 60 m (7,68 se.) ir 200 m (24,92 sek.). Trečias vietas užėmė Adas Dambrauskas (200 m,25,67 sek.), Airidas Jakštys (tolis, 5,97m) ir Ernestas Prancelevičius (aukštis, 1,50m). Visus sportininkus varžyboms parengė Neringa Daugėlienė.

© 2023 Kėdainių sporto centras. Visos teisės saugomos. Savivaldybės biudžetinė įstaiga.