2020 birželio 22

Birželio 18 dieną Kėdainių sporto centro lengvaatlečiai, treniruojami Neringos Daugėlienės, startavo Šiaulių m. atvirose jaunučių pirmenybėse. Greičiausias 200 m. bėgimo distancijoje buvo Arnas Dijokas (23.56 sek.). Antruoju finišavo Adas Dambrauskas (24.14 sek.). Pirmąją vietą trišuolio rungtyje iškovojo Nojus Dautartas (11.90 m). 300 m. barjerinio bėgimo rungtyje sidabro medalį pelnė Gediminas Kulpavičius (47.79 sek.).

Trenerio Roberto Kaselio auklėtiniai varžėsi Vilniaus m. sporto centro jaunučių čempionate. 3000 m sportinio ėjimo rungtyje nugalėtoja tapo Aiva Bilevičiūtė (18:21,21 min.). Justė Kvedaraitė užėmė 2-ąją vietą (18:40,76 min.).