2023 kovo 27

 

Šeštadienį Lenkijoje vyko dziudo turnyras ,,Bialystok judo cup II”🥋

Varžybose dalyvavo per 350 dalyvių iš Lenkijos, Latvijos, Lietuvos ir Ukrainos. Mūsų miestą atstovavo 14 Kėdainių sporto centras sportininkų👏

U11Kajus Rutkauskas🥈

U13Domantas Navickas🏆🥇

Danielius Bolisas🏆🥇

Vytenis Adomaitis🏆🥇

Tadas Zubavičius🏆🥇

Goda Eimutytė🥈

Emilis Siutilas🥈

U15Dominykas Sviderskas🥈

Ieva Brazinskaitė🥉

Vismantė Valkauskaitė🥉

Varžybose buvo numatyti 3️⃣ priziniai fondai komandoms, kurios iškovos daugiausia prizinių vietų. Mūsų komanda liko per žingsnį nuo trečiosios vietos ir į priekį užleidome šeimininkų komandą, Latvijos (Kyodai) ir Lietuvos (Budoka) didžiausius klubus. Užėmėme 4 vietą ir buvome apdovanoti taure🏆 Šis laimėjimas buvo Jūsų visų, begalo tuo džiaugiamės🤝 Deja, bet nepavyko išvengti ir gydymo įstaigų.

Adai, linkime greitai pasveikti ir grįžti į treniruotes!

© 2023 Kėdainių sporto centras. Visos teisės saugomos. Savivaldybės biudžetinė įstaiga.