2020 spalio 19

Spalio 18 d. Kaune vyko ,,Budoka“ dziudo rudens turnyras, kuriame jėgas išbandė 11 Kėdainių sporto centro auklėtinių 🥋Dominykas Sviderskas U-12 amžiaus grupėje sv. kat iki 50 kg iškovojo čempiono titulą. Toje pačioje amžiaus grupėje kovėsi trys 9-mečiai berniukai. Aronas Majauskas sv. kat iki 50 kg. iškovojo 3 vietą. Pijus Pranevičius sv. kat. iki 38 kg. iškovojo 3 vietą. Danielius Bolisas sv. kat. iki 34 kg iškovojo 3 vietą. Mergaičių tarpe U-12 amžiaus grupėje pirmajame savo starte sv. kat. iki 29 kg. Airūna Keršytė iškovojo 3 vietą. U-10 amžiaus grupėje sv. kat. iki 30 kg. Emilis Siutilas iškovojo 3 vietą. U-10 mergaičių tarpe taipogi turėjusi pirmąjį savo varžybinį startą sv. kat. iki 32 kg. 3 vietą iškovojo Skaistė Gliebutė. U-8 amžiaus grupėje sv. kat. iki 32 kg Matas Šmigelskis iškovojo 3 vietą. U-10 amžiaus grupėje pirmąjį savo krikštą turėjo Motiejus Thor Lipskas. Šįsyk turėjo pripažinti savo varžovų pranašumą sv. kat iki 38 kg.U-8 amžiaus grupėje dalyvavo du mūsų mažiausieji , sv. kat. iki 19 kg. šešiametis Tajus Sidorovas turėjo pripažinti savo priešininkų pranašumą. Vienintelė tokia šiame turnyre kovojusi su berniukais sv. kat. iki 19 kg. buvo šešiametė Elija Ivanauskaitė. Šios varžybos buvo jos pirmasis startas ir gan sėkmingas. Kovojusi tris kovas vieną iš jų laimėjo ir liko 7-ta.

Treneris Indrius Bolisas ir Kėdainių sporto centras sveikina visus kovojusius, laimėjusius, turėjusius pirmąjį savo startą.