2020 spalio 19

Spalio 17d. Kėdainių sporto centre vyko atviros vaikų teniso pirmenybės. Jose dalyvavo: Kauno, Šiaulių, Birštono ir Kėdainių sporto centro jaunieji tenisininkai. Jauniausių grupėje finale susitiko Kėdainių sporto centro auklėtiniai Ugnė Kozins (treneris Julijonas Sinkevičius) ir Aistis Balsevičius (trenerė Lolita Staniulytė), nugalėtoja tapo septynmetė Ugnė Kozins! Trečiąją vietą iškovojo birštonietis Benas Travkinas! Stipriausiųjų grupėje nugalėtoju tapo kėdainietis Deividas Bandzevičius (treneris Julijonas Sinkevičius), finale nugalėjęs kaunietį Beną Jašinską. Trečiąją vietą iškovojo šiaulietis Maksimilijonas Saudargas.